Svadby

Sme pre Vás na trhu už 20 rokov ...

VÝHODY, KTORÉ POSKYTUJEME NAŠIM KLIENTOM

Rôzne zľavy a benefity na ubytovanie, či služby pri každom navýšení konzumácie svadobného menu. GRÁTIS technická,uzamykateľná miestnosť vybavená chladničkami, kúpeľňou, ktorá slúži klientom na uskladnenie osobných vecí, klienti ju majú dispozícií od PIA- NED. ​Možnosť konzumácie vlastných alko a nealko nápojov bez poplatku korkovného. Možnosť dodania vlastných surovín pri určitých jedlách ,pri ktorých sa účtuje len príprava Všetko jedlo, ktoré nie je skonzumované na svadobnej hostine sa klientom zabalí hneď v nedeľu ráno po skončení svadobnej hostiny. Po dohode s klientom je možné zvyšné jedlo servírovať v nedeľu prostredníctvom po-svadobného rodinného obedu, či raňajok pre ubytovaných svadobných hostí.

Rozmiestnenie stolov / kapacita

Svadobná miestnosť umožňuje dve alternatívy sedenia /rozmiestnenia stolov. Okrúhle stoly kapacitne do 120 osôb. Rovné stoly /rady kapacitne do 130 osôb. Klienti si zväčša svadobnú výzdobu realizujú individuálne prostredníctvom služieb aranžéra. Štandard, ktorý poskytuje hotel sú návleky na stoličky, obrusy a dekoračné sukne na stoly.

Konzumácia / výber jedál svadobného menu

Svojím klientom ponúkame širokú škálu jedál, ktoré môžu byť súčasťou svadobného menu. Taktiež ponúkame rôzne možnosti podávania jedál formou švédskych stolov, bez žiadnych obmedzení pri výbere druhov jedál či samotného množstva. Pri každom navýšení konzumácie základného menu získava klient rôzne benefity formou určitých služieb grátis ( napr. čokoládová fontána, príprava ovocného stola, zľava na ubytovanie a pod..).

Výhody svadobnej miestnosti

Priamo zo svadobnej miestnosti je vchod na záhradnú terasu s kapacitou 70 osôb. Terasa je vyvýšená a má bezkonkurenčne najkrajší výhľad na vodnú plochu Zemplínskej Šíravy. V čase svadobnej hostiny je pre širokú verejnosť uzatvorená a je plne k dispozícií svadobným hosťom. Je to vhodné miesto pre umiestnenie výčapného zariadenia (kofolu, pivo) kde si hostia podľa chutí vyberú to svoje. Záhradná terasa je celá zastrešená a preto aj horšie počasie nie je žiadnou prekážkou.

Plánujete svadbu a ešte stále nemáte vybrané to správne miesto pre vašu svadobnú hostinu ?

Sme pre Vás na trhu už 20 rokov, táto skutočnosť a skúsenosti tým získané nás stavajú do pozície profesionálov, ktorí Vám správne poradia a pomôžu Váš jedinečný deň zorganizovať do posledného detailu bez zbytočných starostí a stresu.Priestranné, štýlové priestory našej svadobnej miestnosti a ubytovanie pre svadobných hostí? To všetko pod jednou strechou Vám ponúka hotel MERKÚR.